Pokaż się z najlepszej strony!

Dobre zdjęcia wspierają Twój wizerunek profesjonalisty i są skutecznym sposobem promocji marki osobistej.

Unikalne i charakterystyczne dla Twojej profesji zdjęcia wizerunkowe to wizytówka budująca zaufanie i rozpoznawalność wśród Twoich odbiorców i klientów.

Na sesji pomogę we wszystkim krok po kroku:

• Pomogę dobrać stylizacje oraz miejsce wykonania sesji (moje studio w Lublinie lub inna lokacja np. Twoja firma/instytucja).

• Dobierzemy odpowiednią kolorystykę i klimat sesji, aby pasował do Twojej profesji i był spójny z identyfikacją wizualną Twojej marki osobistej, firmy lub instytucji. 

• Nie martw się o pozowanie – przeprowadzę Cię przez cały proces od A do Z i rozluźnię atmosferę, abyś czuł/a się swobodnie przed obiektywem. 

• Retusz na moich zdjęciach jest bardzo subtelny – masz gwarancję, że na zdjęciach będziesz wyglądał/a naturalnie. 

• Zdjęcia będą idealne do publikacji zarówno w internecie, social mediach jak i w druku: książki, artykuły, plakaty czy nawet billboardy.

Cena sesji to 600 złotych za 12 profesjonalnie obrobionych i wyretuszowanych kadrów.

Sesja trwa około 1 – 2 godziny (nie wliczając czasu dojazdu).
Sesje dla więcej niż jednej osoby (np. zdjęcia wszystkich pracowników firmy/instytucji) wyceniam indywidualnie.

Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych ujęć (50zł / sztuka).

Zdjęcia wykonuje w moim studio w Lublinie (Moon Studio) lub na miejscu w siedzibie firmy /instytucji. Dojazd na terenie Lublina gratis.

Opcjonalny, profesjonalny makijaż na sesje zdjęciową wykonuje Alicja Odzioba (IG:@alicjaodziobamakeup). Koszt to 300 złotych.

Współpracuję także z profesjonalnymi stylistkami fryzur oraz stylizacji. Za dodatkową opłatą możliwe jest zorganizowanie całego zespołu na potrzeby Twojej sesji (makijażystka, stylistka fryzur, stylistka, fotograf).

Zarezerwuj termin na sesje:

Najczęściej zadawne pytania (FAQ)

Jest to moja pierwsza sesja fotograficzna, co powinnam/powinienem wiedzieć?

Dokładam wszelkich starań, aby na sesji była swobodna atmosfera. Zawsze zaczynamy od rozmowy, kawy lub herbaty, potem płynnie przechodzimy do fotografowania.  
Przeprowadzę Cię przez wszystkie etapy sesji, z chęcią wytłumaczę cały proces. Pomogę ze stylizacjami, pozowaniem czy make-upem (w tym zawsze chętnie pomoże nam moja zaprzyjaźniona makijażystka Alicja Odzioba). Odpowiem też na wszystkie Twoje pytania. 
Wszystkie szczegóły co do makijażu, stylizacji, terminu i miejsca sesji ustalamy już po wpłaceniu zadatku.

Czy pomożesz mi wybrać stylizację do zdjęć?

Jak najbardziej. Przed sesją zawsze przeprowadzam rozmowę, na której ustalamy stylizacje oraz dodatki. Współpracuję też z profesjonalistami w tym m.in. ze stylistką, która za dodatkową opłatą pomoże przygotować odpowiednie stylizacje. 

Czy pomagasz w pozowaniu?

Oczywiście! Nawet, jeżeli to Twoja pierwsza sesja w życiu i nigdy nie miałeś/aś do czynienia z pozowaniem – nie ma się czym martwić. Na sesji panuje swobodna atmosfera, zawsze służę pomocą i tłumaczę krok po kroku co i dlaczego w danej chwili robimy.

Ile trwa sesja?

Sesje najczęściej trwają od jednej do dwóch godzin, w zależności od ilości stylizacji i różniących się od siebie kadrów, jakie mamy do zrealizowania.
Oczywiście, jeżeli nie dysponujesz tak dużą ilością czasu lub gdy mamy do zrealizowania mniej różniące się od siebie kadry – sesje spróbujemy zamknąć w czasie krótszym. 

Gdzie odbywa się sesja?

Sesje możemy zrealizować w moim studio w Lublinie (Moon Studio) lub w Twojej firmie/instytucji. Jeżeli zechcesz, sesja może być również zrealizowana w plenerze. Dojazd na terenie Lublina gratis.

Kto i kiedy wybiera zdjęcia po sesji?

Tego samego dnia po sesji Ci pakiet zdjęć, z których wybierasz dowolną ilość zdjęć wedle własnego uznania. Wybrane przez Ciebie zdjęcia poddaję nastepnie autorskiej obróbce.

Jak mogę umówić się na sesje?

Za pośrednictwem formularza dostępnego w zakładce kontakt (kliknij tutaj,) telefonicznie (603866284) lub mailowo (studio@lukaszlepik.pl)
Rezerwacja terminu następuje po wpłaceniu zadatku.

Czy mogę zamówić odbitki, album lub inną formę wydrukowanych zdjęć z sesji? 

Mam ogromny sentymeny do zdjęć drukowanych, i uważam, że w dobie oglądania zdjęć głównie na ekranie telefonu lub komputera są świetną pamiątką. Mogą również być super pomysłem na prezent!
Zarówno przed jak i już po sesji możemy ustalić, czy chcesz otrzymać wydruki i w jakiej formie. Moją specjalnością są wydruki na wysokogatunkowych papierach artystycznych – zdjęcia wyglądają na nich bardzo profesjonalnie i wyjątkowo.

W jakim zakresie mogę korzystać ze zdjęć?

Możesz używać fotografii w dowolnej formie: elektronicznej lub drukowanej na każdym rodzju medium i w każdym środku przekazu. Będzie mi miło, kiedy – w miarę możliwości – zamieścisz informacje o autorstwie zdjęcia.

Czy mogę kupić voucher na sesję?

Oczywiście! Sesja fotograficzna to ciekawy pomysł na prezent na różne okazje 🙂
W mojej ofercie masz zarówno vouchery w formie online oraz drukowanej na eleganckim papierze.