Czego nauczysz się na kursie?

• Nauczysz się obsługiwać aparat, używać trybu manualnego oraz robić ostre, dobrze naświetlone zdjęcia w każdych warunkach. Dowiesz się wszystkiego o przysłonie, ISO, czasie naświetlenia, ustawieniu ostrości, obiektywach i o wiele więcej.

• Dowiesz się, jakie są zasady dobrej kompozycji, pracy ze światłem, ustawiania modeli podczas sesji portretowej. Dowiesz się, jak uzyskać profesjonalny wygląd zdjęć i nauczysz się jak poradzić sobie w każdej sytuacji.

• Poznasz wszystkie najważniejsze zasady fotografii portretowej oraz reportażu fotograficznego (w tym ślubnego).

• Nauczysz się skutecznie i szybko obrabiać zdjęcia, aby wydobyć z nich to, co najlepsze w najwyższej jakości.

• Przećwiczysz teorię pod moim okiem na indywidualnych ćwiczeniach w moim studiu lub w innym, dogodnym miejscu wedle Twojego uznania.

Zainwestuj w siebie – weź udział w kursie fotografii od podstaw!

• Na kursie wyciśniesz ze swojego aparatu maksimum możliwości oraz nauczysz się jego obsługi w 100%.

• Będzie mnóstwo praktyki i konkretów na żywo. Całą potrzebną teorię otrzymasz w formie nagrań i skryptów, a wszystko co niezbędne do przećwiczenia w praktyce zrobimy na indywidualnych spotkaniach.

• Po kursie sesje zdjęciowe i dalsza obróbka fotografii będą dla Ciebie przyjemnością, a nie udręką – masz moje słowo 🙂

Szczerze polecam warsztaty u Łukasza 🙂 to mój pierwszy kurs fotograficzny, wcześniej wiedzę próbowałam zdobywać czytając podręczniki fotograficzne... Dopiero na warsztatach zdobyłam prawdziwą wiedzę - zarówno w teorii jak i praktyce. Łukasz jest świetnym nauczycielem: potrafi skupić uwagę odbiorcy, umie przekazywać wiedzę, powtarza materiał do skutku, a to wszystko w bardzo sympatycznej i luźnej atmosferze.
Asia Iwaniak
IG: @joannaiwaniakfotografia

Po kursie aparat stanie się Twoim sprzymierzeńcem 🙂

• Bez problemu przeprowadzisz sesję od początku do końca, a po niej oszlifujesz zdjęcia obróbką w programach graficznych, żeby wydobyć z nich maksimum możliwości. Zrealizujesz zarówno sesje portretowe, narzeczeńskie, biznesowe, jak i reportaż ze ślubu, chrzcin lub dowolnego innego wydarzenia.

Czy to opcja dla Ciebie?

• Kurs to efekt mojego 15-letniego doświadczenia (w tym 8 lat uczenia innych na żywo). 

• Wiem, czego musisz się nauczyć aby dobrze zacząć, a co warto pominąć. Jeżeli szukasz miejsca, w którym nauczysz się praktycznej fotografii od podstaw w samych konkretach – jesteś w dobrym miejscu 🙂

• Nie ważne, czy masz jakieś doświadczenie czy nie. Kurs jest nastrojony zarówno na osoby o zerowym doświadczeniu, jak i znające już co-nieco ten fach. 

• NIE MUSISZ MIEĆ SWOJEGO APARATU. Na czas zajęć praktycznych wypożyczam swój. Z chęcią pomogę Ci też dobrać sprzęt w Twoim budżecie i do Twoich potrzeb.

Gorąco polecam - Łukasz buduje na zajęciach bardzo luźną atmosferę i co najważniejsze nie zostawia waszych pytań bez odpowiedzi. Cały kurs jest oparty na jego wieloletnich doświadczeniach, którymi bardzo chętnie się dzieli. Doradza również jakiego sprzętu do fotografii możecie potrzebować i gdzie go kupić w dobrej cenie (hardware oraz software). Podsumowując... Jeśli szukacie kogoś kto nauczy was fotograficznego fachu to już znaleźliście 🙂
Kamil Pyszniak
IG: @psierozmowy

Na kurs składają się:

•  100 godzin nagrań dostępnych online + 2 e-booki w PDF – znajdziesz tu całą teorię przedstawioną w praktyczny sposób m.in. naukę obróbki zdjęć, portret fotograficzny, reportaż.

• 9 godzin indywidualnych ćwiczeń fotografii na żywo, na których przećwiczymy wszystko, czego wcześniej dowiesz się z nagrań i e-booków (działamy cały dzień z przerwą na lunch lub dzielimy na dwa spotkania po 4,5h lub trzy po 3h) 

• Po kursie otrzymujesz certyfikat, stały dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku wraz z materiałami szkoleniowymi oraz moje bezterminowe wsparcie w razie wszelkich pytań i problemów 🙂 

Cena 1500 zł, możliwość zapłaty w 2 ratach po 750 zł (pierwsza rata obejmuje dostęp do wszystkich materiałów online, kolejna obejmuje praktykę na żywo).

UWAGA: Jeżeli na początek potrzebujesz mniejszej liczby i krótszych spotkań – skorzystaj z konsultacji (po więcej informacji kliknij tu). Pierwsza godzina konsultacji to 200 zł (każda kolejna 150 zł). Możesz także uzupełnić kurs dodatkowymi konsultacjami, jeżeli poczujesz taką potrzebę.

Długo się wahałam, aż w końcu zapisałam się na kurs do Łukasza. Kurs przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Nawet nie wiedziałam, że mogę w zaledwie 3 miesiące nauczyć się tak sprawnie posługiwać aparatem, lampą, błędną, softboxem, beauty dishem (kiedyś nawet nie wiedziałam co to jest ) itp. (...)   Ponadto na kursie panuje przemiła atmosfera a czas upływa w mgnieniu oka. Łukasz to wspaniały nauczyciel, który stawia sobie za cel nadrzędny nauczyć Cię tego wszystkiego co sam umie. Nie gwiazdorzy, że jest wielkim artystą fotografem, bo nie musi. Widać, że kocha to co robi i dzieli się tym najlepiej jak potrafi. Nie wahaj się, nie popełniaj mojego błędu i nie trać czasu i pieniędzy w innym miejscu. Najlepiej od razu zapisz się na kurs do Łukasza i ciesz się odkrywaniem fotografii na nowo. - ️
Małgorzata Pielak
IG: @lenslove.photography
Zapisz się na kurs:

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Czy muszę mieć swój aparat na czas kursu?

Nie jest to konieczne, ale wskazane. Najlepiej, abyś uczyła/uczył się od razu na swoim sprzęcie, jednak jeżeli jeszcze go nie masz – na czas spotkania na żywo możesz popracować na moim.

Czy po kursie dostanę certyfikat?

Jak najbardziej! Na certyfikacie będą również wypisane konkretnie wszystkie poruszone na szkoleniu tematy, aby jak najlepiej opisywał to czego nauczyłeś/aś się na kursie.

Czego nauczę się na kursie od podstaw?

Wszystkiego od podstaw: począwszy od trójkąta ekspozycji, obsługi aparatu, przez portret i reportaż fotograficzny (m.in. ślubny) do pracy w studio z różnymi rodzajami świateł (również z lampami błyskowymi). Kurs to 18 godzin spotkań na żywo, oraz pakiet moich wykładów, filmów szkoleniowych nagranych i dostępnych online. Do dyspozycji w ramach kursu masz dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku oraz dwóch skryptów w PDF będących formą podręcznika do całości.

Co mam zrobić, aby zapisać się na kurs?

Skorzystaj z formularza kontaktowego lub innej formy dostępnej w zakładce Kontakt (Kliknij tutaj!). Zajęcia na żywo odbywają się u mnie w studio w Lublinie. Oczywiście dojadę gdzie trzeba, więc kurs może się odbywać równie dobrze u Ciebie w domowym zaciszu 😉 wówczas doliczam jedynie koszty dojazdu. 

Nie mam swojego sprzętu, ale planuje zakup. Czy pomożesz mi wybrać coś w moim budżecie?

Bardzo często dostaje to pytanie i odpowiedź to oczywiście – tak! Jeżeli wykupisz u mnie dowolną formę konsultacji lub szkolenia z chęcia pomogę Ci skompletować jak najlepszy sprzęt do Twoich potrzeb i w Twoim budżecie.

Dla kogo jest kurs od podstaw?

Kurs skierowany jest zarówno do osób zaczynających od samego początku przygodę z fotografią jak i dla tych, którzy chcą uporządkować swoją wiedzę i przy okazji dowiedzieć się trochę nowych rzeczy.  Kurs jest lepszym wyborem niż pojedyncze konsultacje, jeżeli dopiero zaczynasz i chcesz przećwiczyć wszystkie podstawy od A do Z. Poza tym kurs wychodzi taniej za taką samą liczbę godzin.

Czy mogę kupić voucher na kurs?

Pewnie! 🙂 wystarczy, że podasz mi na kogo voucher ma być wystawiony. Vouchery występują zarówno w formie online (do indywidualnego wydrukowania) lub papierowej – wówczas należy doliczyć koszt 50 zł (cena zawiera koszt wysyłki). Jeżeli chcesz zamówić voucher – zapraszam do kontaktu (Kliknij tutaj).

Czy nauczę się obróbki?

Dobra obróbka to co najmniej połowa sukcesu w fotografii, więc na kursie nie mogło jej zabraknąć 🙂 w ramach kursu otrzymasz ode mnie kilkanaście godzin nagrań, z których nauczysz się korzystać z programów Adobe Lightroom i Photoshop. Ponadto, dowolną ilość z 18 godzin spotkań na żywo możemy wykorzystać na poczet ćwiczeń obróbki.

Jak wygląda kurs? Jest online czy na żywo?

Kurs to dwie części. 

Pierwsza część to 100 godzin merytorycznych nagrań online, gdzie tłumaczę cały fotograficzny elementarz: począwszy od trójkąta ekspozycji, przez światło w portrecie i reportaż fotograficzny, aż do drobnych, technicznych niuansów w sprzęcie. Dodatkowo, jako pomoc masz  moje dwa e-booki o podstawach fotografii oraz o oświetleniu i portrecie.

Druga część to 9 godzin indywidualnych ćwiczeń fotograficznych. Domyślnie są to spotkania na żywo, w drodze wyjątku oczywiście część z nich możemy odbyć online, jednak zdecydowanie skuteczniejsze będą zajęcia na żywo 🙂

Do nagrań masz bezterminowy dostęp. Możesz przyswajać materiały w nich zawarte w swoim tempie. Wówczas w dogodnym dla Ciebie czasie umawiamy się na spotkanie na żywo, które idealnie uzupełni Twoją wiedzę i ugruntuje ją na praktyce. Spotkanie możemy podzielić na dwa krótsze, 4,5 godzinne ćwiczenia lub trzy 3 godzinne.

Czy mogę wykupić dostęp jedynie do materiałów online?

Jak najbardziej! Dostęp do nich kosztuje 750 zł. Otrzymasz dostęp do 2 e-booków o podstawach fotografii i portretu w PDF oraz 100 godzin nagrań wideo o podstawach, obsłudze aparatu, trójkącie ekspozycji, oświetleniu oraz obróbce w programie Lightroom i Photoshop. 

Gdzie odbywają się spotkania na żywo?

Domyślnie w moim studio w Lublinie (Moon Studio). Jeżeli nie jesteś z Lublina z chęcią do Ciebie przyjadę! Doliczę jedynie koszt dojazdu do Ciebie. Zajęcia odbyć się mogą w dowolnym miejscu. Jeżeli zdecydujesz się wynająć studio w pobliżu swojego miejsca zamieszkania, musisz doliczyć koszt wynajmu.

Zapisz się na kurs: