Odtwórz wideo

Co konkretnie mogę dla Ciebie zrobić?

• Jeszcze przed rozpoczęciem konsultacji przeprowadzę z Tobą wywiad – chcę jak najlepiej poznać Twoje potrzeby i dowiedzieć się, w czym mogę pomóc. 

• Spojrzę na Twoją fotografię z lotu ptaka, zrobię audyt portfolio. Pomogę Ci znaleźć własny styl oraz sposób pracy. Podpowiem też, co dalej, w którą stronę zmierzać, co idzie Ci świetnie, a nad czym warto popracować.

• Jeśli chcesz, będę Ci asystował w trakcie sesji, pomogę na każdym kroku. Podpowiem, jak pracować ze światłem, jak znaleźć idealne kadry, jak ustawić modelkę/modela, na co uważać.

• Przećwiczymy postprodukcję, pracę w programach do obróbki (PS/LR) na dowolnym poziomie zaawansowania.

 Robisz zdjęcia już od jakiegoś czasu, ale ciągle czegoś im brakuje?

• Trudno Ci ocenić własną pracę i przez to stoisz w miejscu z rozwojem? A może odnalazłeś już przyczynę problemu, ale nie wiesz, jak jej zaradzić?

• Zajmuję się fotografią od 15 lat, jestem artystą z wykształcenia i nauczycielem z pasji. Miałem do czynienia z wieloma własnymi trudnościami w twórczości, pomagałem przez lata wielu osobom. Z chęcią pomogę i Tobie 🙂

• Skontaktuj się ze mną. Wysłucham tego, jakie masz potrzeby i problemy w pracy fotografa, a potem dobiorę do tego odpowiednią pomoc.

Warsztaty z Łukaszem to niesamowita dawka wiedzy i wsparcia. Szybko namierza błędy i pozwala naturalnie się ich pozbyć. Poziom dopasowany indywidualnie i idealnie. Gorąco polecami zdecydowanie wrócę!
Przemysław Berezowski
IG: @fizjoterapeuta_nazdrowie

Czy to opcja dla Ciebie?

• Mentoring to najlepsze rozwiązanie, gdy potrzebujesz omówić / przećwiczyć konkretny temat, bez względu na Twój poziom zaawansowania lub gdy chcesz poprawić jakość swoich zdjęć, a nie do końca umiesz znaleźć sedno problemu.

Efekt? Natychmiastowa ulga w bólu 😉


• Od razu pomogę w tym, w czym masz problem. Na bieżąco podpowiem też, w jakim kierunku dalej warto się rozwijać i co przećwiczyć czy wdrożyć do pracy.Na żywo i online – jak wolisz, dostosuję się do Ciebie i dojadę, gdzie trzeba.

Napisz do mnie, a ustalimy termin i formę Twoich konsultacji.

Cena:
Jedna godzina – 200 zł
Dwie godziny – 350 zł
Trzy godziny – 500 zł
Każda kolejna godzina – 150 zł

Gorąco polecam wszystkim warsztaty indywidualne z Łukaszem. Łukasz bardzo dobrze dostosowuje poziom zajęć do aktualnego poziomu kursanta oraz z chęcią odpowiada na nurtujące pytania. Trzy godziny minęły i bardzo efektywnie w super atmosferze. Jeszcze raz polecam!
Grzegorz Kulikowski
IG: @pan_grzegorzk
Zapisz się na konsultacje / mentoring:

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Dopiero zaczynam z fotografią – czy mentoring w formie konsultacji 1:1 będzie dla mnie odpowiedni?

Oczywiście! Konsultacje są szytę na miarę pod Twoje potrzeby. Możemy omówić dowolny temat, dowolną ilość razy. Jeżeli nie jesteś pewny/a od czego powinnaś/powinieneś zacząć – z chęcią pomogę Ci to określić.

Czy muszę mieć swój aparat na czas konsultacji?

Nie jest to konieczne, ale wskazane. Najlepiej, abyś uczyła/uczył się od razu na swoim sprzęcie, jednak jeżeli jeszcze go nie masz – na czas spotkania na żywo możesz popracować na moim.

Ile godzin spotkań będzie dla mnie odpowiednie?

To zależy od tego, ile chcesz się nauczyć lub jakie tematy przećwiczyć. Jeżeli chcesz krótkiej wskazówki na bardzo konkretny temat – wystarczy godzina. Jeżeli jednak chcesz przećwiczyć coś „konkretniej” – 3 godziny według mnie to minimum na jedno spotkanie. Napisz do mnie, a ustalimy jaki zakres  będzie dla Ciebie idealny 🙂

Co mam zrobić, aby zarezerwować termin?

Skorzystaj z formularza kontaktowego lub innej formy dostępnej w zakładce Kontakt (Kliknij tutaj!). Konsultacje i kursy  na żywo odbywają się u mnie w studio w Lublinie. Oczywiście dojadę gdzie trzeba, wówczas doliczam koszty transportu (minimalna ilość godzin konsultacji z dojazdem to 3h). Skontaktuj się ze mną, a ustalimy termin i formę Twoich konsultacji 🙂

Czego nauczę się na konsultacjach?

Przede wszystkim tego, w czym już teraz czujesz, że potrzebujesz pomocy. Oprócz konkretnych rozwiązań problemów mogę nauczyć Cię wielu aspektów fotografii, jak i pomóc Ci szerzej spojrzeć na swoją twórczość i odnaleźć własny styl i sposób pracy w fotografii.

Tematy, które możemy omówić to zarówno podstawy, jak i bardziej zaawansowane tematy: począwszy od trójkąta ekspozycji, obsługi aparatu, przez portret i reportaż fotograficzny (m.in. ślubny) do pracy w studio z różnymi rodzajami świateł (również z lampami błyskowymi) aż do opowiadania światłem rozbudowanych historii i profesjonalnego retuszu fotograficznego. Sam specjalizuje się w szeroko rozumianej fotografii portretowej i obróbce – tutaj będę mógł pomóc Ci w największym stopniu.

Dla kogo jest mentoring?

Dla każdego, kto robi zdjęcia: bez względu czy smartfonem czy profesjonalnym aparatem. Bez względu czy hobbystycznie, czy zawodowo 🙂

Przede wszystkim jest to miejsce, w którym słucham Ciebie, Twoich problemów i potrzeb. W oparciu o to, wiem lepiej jak mogę Ci pomóc, zarówno w tematach praktycznych i technicznych jak i bardziej artystycznym: w jaki kierunku się rozwijać w fotografii, jak szukać i rozwinąć swój styl itp.

Na konsultacjach możemy poruszyć i przećwiczyć cokolwiek w czym masz problem i potrzebujesz pomocy, lub po prostu chcesz daną umiejętność podszlifować i rozwinąć. Może to być zarówno obróbka zdjęć na telefonie pod social media jak i praca ze światłem błyskowym w plenerze 🙂

Czy mogę kupić voucher na konsultacje?

Pewnie! 🙂 wystarczy, że podasz mi na kogo voucher ma być wystawiony. Vouchery występują zarówno w formie online (do indywidualnego wydrukowania) lub papierowej – wówczas należy doliczyć koszt 50 zł (cena zawiera koszt wysyłki). Jeżeli chcesz zamówić voucher – zapraszam do kontaktu (Kliknij tutaj).

Nie mam swojego sprzętu, ale planuje zakup. Czy pomożesz mi wybrać coś w moim budżecie?

Bardzo często dostaje to pytanie i odpowiedź to oczywiście – tak! Jeżeli wykupisz u mnie dowolną formę konsultacji lub kursu z chęcią pomogę Ci skompletować jak najlepszy sprzęt do Twoich potrzeb i w Twoim budżecie.

Zapisz się na konsultacje / mentoring: