DOSKONAŁA
91 opinii na
Milena Olszewska
Milena Olszewska
2023-11-28
Warsztaty z błysku u Łukasza to jest dokładnie to, czego potrzebowałam. Wyjaśnia temat w praktyce od podstaw i pilnuje przy tym, żeby każdy z osobna zrozumiał o czym mówi. Łukasz dba o dobrą i luźną atmosferę i cierpliwie odpowiada na wszystkie zadane pytania :) Ogromnym plusem jest też wsparcie po warsztatach. Z całego serca polecam! :)
Katarzyna Perkowska
Katarzyna Perkowska
2023-11-23
❓ Poszukiwałam warsztatów, na których moja wiedza zostanie uporządkowana i będę czuła się pewniej korzystając z błysku. 👉 Moje oczekiwania nie tylko zostały spełnione, ale zyskałam jeszcze więcej niż się spodziewałam. Łukasz nie boi się żadnych pytań, a atmosfera jest taka, że można swobodnie zadać każde. Także te, które dotychczas postrzegało się jako "niepoważne". A przecież nie ma głupich pytań! ✌️ Warsztaty u Łukasza polecam każdemu, kto chce zrozumieć jak pracować na lampach, jak posiąść moc błysku.
Magdalena Boruch
Magdalena Boruch
2023-11-22
Nauka fotografii na kursach prowadzonych przez Łukasza jest fantastyczną opcją zarówno dla tych, którzy rozpoczynają, jak i tych którzy chcieliby usystematyzować wiedzę, a przy okazji dowiedzieć się całego mnóstwa nowych rzeczy m.in. o pracy ze światłem i w studio. Polecam! z całego ♥️
Monika Dwulatek
Monika Dwulatek
2023-11-20
Łukasza poznałam podczas Warsztatów Po prostu. błysk! Na warsztatach bardzo mi się podobało, szczególnie profesjonalne podejście i super atmosfera! Dużo konkretnej wiedzy teoretycznej i praktycznej. Świetnie spędziłam czas!
Ewelina Matwiejew
Ewelina Matwiejew
2023-11-19
To, że polecam to za mało. Podejście Łukasza, zasób wiedzy i umiejetność jej przekazywania, serio robi wrażenie. Zero lania wody. Czysty konkret. I pasja 😍 Ja spokojnie polecam osobom, które w życiu nie robiły zdjęć innych niż telefonem i z fotografią mają niewiele wspólnego. Bez obaw! 🙂 Kurs jest sztosem spokookojnie wartym swojej ceny. Do zobaczenia na Zaawansowanym 👋😊
Monika Belina
Monika Belina
2023-11-19
Profesjonalne indywidualne podejście. Fotografia na serio i z humorem 💪💪💪
Karolina Pacholczyk
Karolina Pacholczyk
2023-10-23
Łukasza miałam okazję poznać na szkoleniu "Błysk". Poszłam tam, bo światło studyjne było dla mnie zmorą - straszkiem, którego nie potrafiłam oswoić. Łukasz raz na zawsze przepędził moje lęki i sprawił, że wszystko stało się jasne, klarowne i o dziwo niezwykle proste ;). Czy polecam? OCZYWIŚCIE. Najlepsze szkolenie w jakim brałam udział - mnóstwo wiedzy (nie tylko w teorii), którą mogłam na bieżąco sprawdzać, testować - wykorzystywać w praktyce! Tego oczekuje od dobrego kursu - nie czterogodzinnego wykładu, a praktyki, która pozwala na rozwój, na pracę i lepsze zapamiętanie ;). Szkolenia pod Okiem Łukasza polecam każdemu!
Katarzyna Sawicka Fotografia
Katarzyna Sawicka Fotografia
2023-10-20
Warsztaty z lamp błyskowych u Łukasza to świetna inwestycja. Łukasz ma ogromną wiedzę, którą przekazuje w bardzo przystępny sposób. Odpowiada nawet na nietypowe pytania i stara się podpowiadać również w tematach wybiegających poza zakres warsztatów :) samo szkolenie jest bardzo merytoryczne i prowadzone w miłej atmosferze. Polecam!
Przemysław Berezowski
Przemysław Berezowski
2023-09-30
Warsztaty z Łukaszem to niesamowita dawka wiedzy i wsparcia. Szybko namierza błędy i pozwala naturalnie się ich pozbyć. Poziom dopasowany indywidualnie i idealnie. Gorąco polecam i zdecydowanie wrócę!
Grzegorz K
Grzegorz K
2023-07-25
Gorąco polecam wszystkim warsztaty indywidualne z Łukaszem. Łukasz bardzo dobrze dostosowuje poziom zajęć do aktualnego poziomu kursanta oraz z chęcią odpowiada na nurtujące pytania. Trzy godziny minęły mi bardzo efektywnie w super atmosferze. Jeszcze raz polecam !