Elegancka, zmysłowa i… na luzie!

Chciałabyś mieć swoją sesję kobiecą, ale obawiasz się, że to nie dla Ciebie?

Nie martw się – nie musisz być modelką, ani mieć doświadczenia przed obiektywem! Pokażę Ci krok po kroku jak się ustawić, pozować i jaką dobrać stylizację.

Bez zbędnej powagi, za to swobodnie i na luzie. Na sesji u mnie nie jest sztywno! Ważna jest dla mnie dobra atmosfera, więc po prostu staram się, abyś poczuła się jak u siebie w domu, a nie jak na sesji fotograficznej 🙂

Bardzo lubię rozmawiać i słuchać. Szczególnie osoby, które portretuję. Dlatego podstawą każdej sesji jest rozmowa. Nie wyobrażam sobie robić komuś zdjęcia, nie zamieniając z nim co najmniej kilku zdań. Możesz więc być pewna, że stylizacje i klimat kadrów będzie spójny z Tobą i nie wymuszony – wszystko to ustalimy przed i w trakcie sesji.

Sesja jest świetnym prezentem, który – co najmniej raz – warto sobie sprawić, lub dyskretnie poprosić o niego bliską osobę 🙂

To również dobry prezent dla Twojej drugiej połówki, dlatego na Twoje życzenie możesz otrzymać drugi komplet odbitek z etui prezentowym – bez dodatkowej opłaty 🙂

A może sesja we dwoje? Jeżeli w ramach sesji zechcesz, aby kilka kadrów (lub wszystkie!) wykonać Wam obojgu – nie ma problemu.

Jedyne, co mi przychodzi na myśl to fantastyczna atmosfera i ogromny luz pomimo tego, że była to sesja sensualna. Przez ani chwilę nie czułam skrępowania bądź sytuacji w wyniku której czułabym się gorzej, wręcz przeciwnie. Stworzyłeś taki klimat sesji, że zupełnie nie zdałam sobie sprawy, kiedy upłynął czas!
Aleksandra Lejwoda
IG: @aleksandra.lejwoda

Co dostajesz w ramach sesji?

12 unikalnych, profesjonalnie obrobionych i wyretuszowanych zdjęć 

• Moje ponad 15 letnie doświadczenie w fotografii 

• Pełna pomoc w pozowaniu podczas sesji oraz dobraniu odpowiednich stylizacji

• Rozmowa, podczas której ustalamy plan sesji, omówimy szczegóły i wymienimy się pomysłami

• Profesjonalizm i prywatność: nie musisz wyrażać zgody na publikację fotografii

• Gwarancja indywidualnego podejścia, swobodnej atmosfery i najlepszych zdjęć 🙂

Cena sesji to 600 zł, sesja trwa 2 godziny

Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych ujęć (50 zł / sztuka) oraz wydruków w formie odbitek lub albumu (cena zależna od wybranej opcji).

Zdjęcia wykonuje w moim studio w Lublinie (Moon Studio). W razie potrzeby dojadę gdziekolwiek indziej w Polsce. Sesje w plenerze też są do dogadania 🙂

Opcjonalny, profesjonalny makijaż na sesje zdjęciową wykonuje Alicja Odzioba (IG:@alicjaodziobamakeup)

Jestem zachwycona naszą współpracą, zdjęcia są absolutnie rewelacyjne! Jesteś profesjonalistą w każdym calu, potrafisz stworzyć tak swobodną atmosferę w studio, że już od pierwszej chwili czułam się bardzo komfortowo. Twoje szczegółowe instrukcje i wskazówki znacznie ułatwiają pracę przed obiektywem. Bardzo doceniam też to, że sama mogłam wybrać te ujęcia, które podobały mi się najbardziej. Z ręką na sercu - efekty przerosły moje oczekiwania.
Aleksandra Łukasik
IG: @lukasikovna

Zarezerwuj termin na sesje / kup voucher:


Sesja z Łukaszem to wspaniałe doświadczenie, zarówno osoba, która nigdy wcześniej nie miała okazji stać przed obiektywem, jak i ktoś doświadczony wyjdą na zdjęciach świetnie. Wszystko dzięki tak utalentowanemu fotografowi 😉 Nie ma się czego obawiać, atmosfera jest luźna, czasami nawet zabawna. Bardzo dobrze mi się pracowało z Łukaszem. Zdjęcia wyszły piękne, nie mogę się na nie napatrzeć. Serdecznie polecam 🙂
Magdalena Pastwa
IG: @rudnia17

Najczęściej zadawne pytania (FAQ)

Dokładam wszelkich starań, aby na sesji była swobodna atmosfera – bez tego nie będzie dobrych zdjęć 😉 Dlatego zawsze zaczynamy od rozmowy, kawy lub herbaty, potem płynnie przechodzimy do fotografowania.  
Przeprowadzę Cię przez wszystkie etapy sesji, z chęcią wytłumaczę cały proces. Pomogę ze stylizacjami, pozowaniem czy make-upem (zawsze chętnie pomoże nam moja zaprzyjaźniona makijażystka Alicja Odzioba. )
Odpowiem też na wszystkie Twoje pytania i opowiem trochę o technicznych aspektach fotografowania. 
Wszystkie szczegóły co do makijażu, stylizacji, terminu i miejsca sesji ustalamy już po wpłaceniu zadatku.

Możesz być pewna, że będziesz na zdjęciu wyglądała naturalnie 🙂 skórę i ciało retuszuję w bardzo subtelny sposób.  Nigdy nie sprawiam, że ktoś na zdjęciu wygląda sztucznie i nie jest w stanie poznać sam siebie. 

Z miłą chęcią. Jeszcze przed sesją możemy porozmawiać o tym, w jakich ubraniach czujesz się dobrze. Podpowiem też, które z nich wyjdą najlepiej na zdjęciach. Dotyczy to zarówno ubrań jak i dodatków, butów czy biżuterii.

Oczywiście! Nawet, jeżeli to Twoja pierwsza sesja w życiu i nigdy nie miałaś do czynienia z pozowaniem – nie masz się czym martwić. Priorytetem jest, abyś czuła się na sesji swobodnie, więc zawsze staram się zaproponować taki styl pozowania, aby był dla Ciebie jak najbardziej naturalny.

Tylko i wyłącznie Ty decydujesz, w jakich stylizacjach zrobimy sesje. Dla mnie absolutnie najważniejsze jest, abyś czuła się na sesji swobodnie i naturalnie. Z tego względu nawet podczas rozmowy przed sesją będę proponował taką garderobę, w której właśnie tak się poczujesz. Również Ty decydujesz ile ciała zechesz odsłonić, a ile zakryć.

Mam ogromny sentyment do zdjęć drukowanych, i uważam, że w dobie oglądania zdjęć głównie na ekranie telefonu lub komputera są świetną pamiątką, dlatego zawsze do sesji dorzucam pakiet odbitek. 

Na specjalne życzenie możesz również zamówić dodatkowy pakiet dla bliskiej osoby wraz z eleganckim etui prezentowym – nie doliczę nic za taki pakiet 🙂

Zarówno przed jak i już po sesji możemy ustalić na jakim papierze chcesz otrzymać wydruki – dysponuję szeroką gamą próbników. 

Moją specjalnością są wydruki na bawełnianych papierach artystycznych – zdjęcia wyglądają na nich bardzo malarsko! (wydruki na takich papierach wymagały będą jednak dodatkowej opłaty, ze względu na wysoki koszt materiału)

Po sesji (tego samego dnia lub na kolejny dzień) wysyłam Ci pakiet zdjęć, z których wybierasz dowolną ilość zdjęć wedle własnego uznania. Wybrane przez Ciebie zdjęcia poddaję autorskiej obróbce.

Sesja trwa zazwyczaj 2 godziny, jednak rezerwuje na nią w swoim kalendarzu 3. Dzięki temu nie spieszymy się, jeżeli dwie godziny okażą się zbyt krótkie – nic się nie stanie 🙂

Oczywiście, jeżeli nie dysponujesz tak dużą ilością czasu – sesje spróbujemy zamknąć w czasie krótszym. Jednak zaznaczam, że minimalny czas dający pewną swobodę to około 1,5 godziny. Na życzenie zrobię także sesje 30 i 60 minutowe, jednak nie gwarantuję wówczas tak dużej różnorodności kadrów jak przy sesjach dłuższych, co oczywiste.

Domyślnie moje sesje odbywają się w moim studio w Lublinie (Moon Studio). Wybierając taką opcje, nie musisz dopłacać za wynajem studia.
Mogę dojechać gdziekolwiek w Polsce – wówczas do kosztu sesji należy doliczyć koszt dojazdu i wynajmu ewentualnej przestrzeni do zdjęć (apartament/studio fotograficzne). W przypadku plenerów tego ostatniego kosztu oczywiście nie ma 🙂

Tak, ale 🙂 najczęściej towarzystwo drugiej osoby rozprasza i u niektórych osób powoduje zwiększoną tremę przed obiektywem. Dlatego zastanów się, czy osoba towarzysząca nie będzie krępowała Cię podczas pozowania – jeżeli nie, to nie ma problemu. 
Zawsze ktoś bliski może towarzyszyć Ci np. na początku sesji gdy dopiero zaczynamy, a następnie przyjść na jej zakończenie.

Za pośrednictwem formularza dostępnego w zakładce kontakt (kliknij tutaj,) telefonicznie (603866284) lub mailowo (studio@lukaszlepik.pl)
Rezerwacja terminu następuje po wpłaceniu zadatku.

Oczywiście! Sesja fotograficzna to ciekawy pomysł na prezent na różne okazje 🙂
W mojej ofercie masz zarówno vouchery w formie online oraz drukowanej na eleganckim papierze. 

No pewnie, cała sesja może być wykonana jako Wasz wspólny portret. Możemy też podzielić sesję dowolnie i wykonać we dwoje tylko kilka zdjęć, a reszta to będą Twoje indywidualne kadry.

Makijaż i fryzurę organizujesz we własnym zakresie. Z chęcią polecam osoby, z którymi współpracuje i które mają ogromne doświadczenie w makijażu oraz fryzurach: Alicja Odzioba Makeup (@alicjaodziobamakeup) oraz Agnieszka Mazurek – Stylistka Fryzur (@a.mazurek_stylistkafryzur). U dziewczyn istnieje także możliwość zrealizowania pakietu makijaż + fryzura w ich salonie w Lublinie.

Zawsze pytam, czy użyczasz mi zgody na publikację wybranych zdjęć z sesji w moim portfolio, podpiszemy również stosowną umowę. Możesz mieć pewność, że żadne zdjęcie bez Twojej zgody nie pojawi się na moim profilu lub gdziekolwiek w internecie i poza nim.